Programy → DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ - režie Ondřej Kepka

Divadlo: DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ - režie Ondřej Kepka

8. června 2021 od 19 hod. -8. června 2021 od 2130 hod.
divadlo - DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ - režie Ondřej Kepka

DOMÁCÍ ŠTĚSTÍ - režie Ondřej Kepka

REZERVACE I ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Hrají Iva Hütnerová, Michaela Dolinová a David Suchařípa.

NELZE UPLATNIT ŽÁDNÉ SLEVY, POUZE ZTP A ZTP/P.
Hledáte manželské štěstí? Pořiďte si hospodyni!
Hlavní hrdinka této svěží komedie, Vilemína Gruntorádová, přijde jako hospodyně z agentury Manželské štěstí udělat pořádek do moderní rodiny. Rázná žena s prořízlou pusou, která čmouhy umývá slivovicí, koberce čistí hovězí žlučí a umí uvařit pořádnou dršťkovou. Okamžitě ale vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a začne dávat rozklíženou dvojici dohromady. Diana — marketingová ředitelka, Hugo — bohémský umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává. Ale nefunguje to.
S vražednou otevřeností a se slovy: „Děti moje, řeknu to upřímně, ale s taktem: Váš sexuální život nestojí za nic!“, začne Vilemína řešit manželské soužití a to s bezednou zásobou léty prověřených rad, jak krize v kuchyni a loži překonávaly naše babičky.
Manželské štěstí vychází z témat oblíbeného televizního seriálu a knihy od Ivy Hüttnerové „Domácí štěstí“. Dozvíme se mimo jiné, jak si manželé mají jeden druhého vážit, jak zafunguje „sporýš lékařský“ i celer v manželském loži a další moudra k dosažení „štěstí manželského“.

Vstupné: 340/320 Kč
Kde: velký sál MKS
Pořadatel: MKS Nová Paka
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Vypnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info