Programy → Jawbone & Marcus Bonfanti /UK

Koncert: Jawbone & Marcus Bonfanti /UK

12. října 2018 od 20 hod.
koncert - Jawbone & Marcus Bonfanti  /UK

Jawbone & Marcus Bonfanti /UK

člen kapely Ten Years After

V pátek 12. října se v Nové Pace poprvé představí skupina Jawbone v čele s Marcusem Bonfantim.
Současný zpěvák legendární blues – rockové kapely Ten Years After, vystoupí ve známém prostoru na půdě restaurace Novopacké sklepy s kapelou Jawbone.
Kapela je složena z výrazných osobností britské hudební scény, koncertuje již skoro rok a hned v lednu měla první koncert sezóny společně s Ericem Claptonem, Van Morrisonem a Tomem Jonesem.

Sólová kariéra Marcuse Bonfantiho se počítá od roku 2008, kdy vydal své debutové studiové album „Hard Times“. O čtyři roky později získal mimo jiné Britskou bluesovou cenu pro nejlepšího akustického umělce. V kategoriích kytarista, zpěvák a album roku bývá Marcus Bonfanti na Britské bluesové ceny nominován téměř každý rok.

„Celý koncert bude jedno hezké překvapení pro všechny. Určitě se najde někdo, kdo mou hudbu zná z alb, ale toho zase překvapí, že všechny skladby hrajeme naživo jinak. Neexistují žádná pravidla, prostě se necháme hudbou zavést tam, kam je potřeba, abychom si užili báječný večer,“ prozradil před svým premiérovým koncertem Marcus Bonfanti.
https://www.youtube.com/watch?v=nGoLtJPQgic
https://www.youtube.com/watch?v=J3xGDMkHDcM
vstupenky již v předprodeji, cena 250Korun
Zobrazit míň
Vstupné: 250,-
Kde: restaurace Novopacké sklepy- Půda
Pořadatel: Novopacké sklepy
program akcí Novopacké sklepy
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Vypnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info