Programy → IMPROFEST 2019 - 7. ročník improvizačního festivalu

Ostatní: IMPROFEST 2019 - 7. ročník improvizačního festivalu

20. června 2019 od 18 hod. -23. června 2019 od 1630 hod.
ostatni - IMPROFEST 2019 - 7. ročník improvizačního festivalu

IMPROFEST 2019 - 7. ročník improvizačního festivalu

aneb Cesta do vesmíru

Každý chtěl někdy letět do vesmíru.
Pojďte si s námi splnit svůj dětský sen!
Kurzy poběží 21. a 22. 6., tedy v pátek a v sobotu v Nové Pace a v Hořicích. Tam nás čeká také komentovaná prohlídka v Sochařském parku, provázet nás budou pedagogové sochařské školy. V sobotu odpoledne 22.6. od 15 hodin budeme tvořit v prostorách Střední průmyslové školy kamenické a sochařské, kam se na nás můžete přijít podívat. Tato škola s námi letos spolupracuje na výtvarných dílnách, někteří tamní studenti se také přihlásili do hudebního workshopu Petra Váši. Velmi se těšíme na setkání i s touto tvůrčí skupinou.

Jamsessions proběhnou v pátek 21.6. v Hotelu Centrál v Nové Pace a v sobotu 22.6. v Hořicích v Sochařské škole. Krom sobotních odpoledních dílen v Hořicích a nedělního závěrečného představení, i zde budete moci vidět zblízka práci na kurzech Improfestu, případně se můžete připojit se svým vlastním hlasem. Jamovat budeme s jednotlivými hudebními lektory, každý z nich dostane žezlo na půl hodiny, začínáme v 18.00 a končíme v 19.30 nebo později, až nám dojdou nápady.
Nenechte si ujít nevšední spolupráci tolika zajímavých osobností a přijďte se na náš letošní Improfest v Nové Pace a v Hořicích podívat!
Detaily akce naleznete na webu www.hudebniimprofest.cz

Vstupné: dobrovolné
Kde: Nová Paka, Hořice
Pořadatel: Základní umělecká škola Nová Paka
www.hudebniimprofest.cz
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Vypnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info