Programy → Oldies party

Tanec: Oldies party

15. června 2024 od 1800 do 200
tanec - Oldies party

Oldies party

"Horečka sobotní noci"

Vraťte se s námi zpět v čase do dob, kdy světové hudební scéně vládla ABBA a v žádném šatníku nesměly chybět flitry a kalhoty do zvonu.
Vystoupí skupiny:
ABBAcz z Prahy - česká kapela, která vyváží hudbu skupiny ABBA i do Skandinávie. Zakládají si na perfektním provedení hudby a na dokonalém nastudování jednotlivých partů, zvuků a aranží. 100% živé hraní, bez jakýchkoliv podtáček či základů a energická show podpořená nesmrtelnými hity skupiny ABBA, originální kostýmy, taneční choreografie, disco, 80ties.
The Beatles Revival – BROUCI BAND – absolutní špička na poli Beatles revivalových skupin! Na kontě má více než 1600 úspěšných koncertů po celé Evropě. „Brouci“ mají skladby nastudované s dokonalou přesností. Zvukovou stránku doplňuje zcela autentická pódiová show, ve které BROUCI BAND používají originální nástroje a dobovou zvukovou aparaturu. Několik sad přesných kopií kostýmů jen umocňuje naprosto dokonalý zážitek z vystoupení.
Poté pokračuje retro disco.
TĚŠÍME SE NA VÁS!
Vstupné: 100,-
Kde: Pivovar Nová Paka a.s.
Pořadatel: Pivovar Nová Paka a.s.
Oldies party
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Vypnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info