Programy → Schodiště

Koncert: Schodiště

30. září 2022 od 2000 do 2300
koncert - Schodiště

Schodiště

Schodiště nestačí slyšet, musí se i vidět. Žánrové rozpětí v posledních letech nabralo nových rozměrů, kdysi často připisované škatulky, jako hospodský šraml, reggae, ska, už dávno nejsou určující. Kapela si s odvážnou lehkostí, občas i drzostí, bere z nepřeberného množství hudebních stylů vše, co jí přijde pod ruku, aby se nakonec vždy pokorně vrátila k tomu, čemu se říká písnička. Ovšem oblečená do pestrého kabátu.

K tomu neodmyslitelně patří texty, které pro kapelu byly a jsou na stejném místě jako samotná hudba. Lehce sarkastické, černěhumorné i dojemné, prožité či vymyšlené, stále brousící ve vodách všedních malostí i velikostí toho, co zrovna sami žijeme.

Na koncertech se Schodiště v novém repertoáru s chutí vrací i k prověřeným hodnotám. Oblíbené kusy jako „Beze vší poezie“, „Pytlíky ČSA“, „Na chvíli ven“ či „Dokonalá kost“ potěší a roztančí jak staré fanoušky, tak i posluchače zbloudilé prvně (a určitě ne naposled) na šou téhle sedmičlenné party, která už má ledacos za sebou, a spokojené posluchačstvo před sebou :-)

Sestava Schodiště:

Martin Doktor Krajíček – zpěv, kytara

Vladimír Cihla Cihelka – saxofon, kytara, flétna, harmonika, zpěv

Vratislav vrtaak Horčík – baskytara, zpěv

Miroslav Klíma – akordeon - texty

Jaromír Linhart – klarinet

Ondřej Fencl – el. kytara, zpěv

Jakub Homola – bicí
Vstupné: 280,-
Kde: restaurace Novopacké sklepy
Pořadatel: Novopacké sklepy
program akcí restaurace Novopacké sklepy
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Vypnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info