Programy → TECHTLE MECHTLE - travesti show

Divadlo: TECHTLE MECHTLE - travesti show

22. května 2019 od 19 hod.
divadlo - TECHTLE MECHTLE - travesti show

TECHTLE MECHTLE - travesti show

rezervace a předprodej od 18. 3. 2019

Vstupné: 280,-Kč předprodej, v den akce + 20,-Kč

Nejúspěšnější česká travesti show Techtle Mechtle a Kočky uvádí nový zábavný pořad - Sny ve Vegas.
Známá travesti skupina v obsazení slečen Dolores, Cathrin, Stacey a Giny (v civilu však pánové Lukáš, Martin, Honza a Jirka) již tradičně přijíždí s novým pořadem, tentokrát pod názvem ,,Sny ve Vegas,,. Přijďte se přesvědčit o tom, že i když s námi život někdy dokáže pořádně zamávat, a ne vždy je úplně jednoduchý, na to abychom si splnili své sny není nikdy pozdě. I v pokročilém věku je dobré umět se odvázat, hodit starosti všedních dní za hlavu a jít zatím, o čem jste tak dlouho snili.

Jiřina celý život snila o tom, že se prosadí jako hvězda hudební show v Las Vegas. Místo toho ale pracuje jako uklízečka a svůj život věnovala dětem a manželovi, který ji na stará kolena opustil pro mladší milenku. Po šedesátce se už těžko prosadí a starosti zapíjí alkoholem a vzpomíná na to, jaká byla dřív. Dokáže se odprostit od stereotypu a jít za tím, o čem vždycky snila? Žijeme jednou, a nikdy není pozdě začít s tím, na co jste dříve neměli odvahu. Žijme teď a tady, žijme pro současnost a pro své sny.
Vstupné: 280 Kč
Kde: velký sál MKS
Pořadatel: www.techtlemechtlerevue.cz , www.travestikocky.cz
© 2007 MKS Nová Paka, Městské kino Nová Paka | Kulturní portál Nové Paky a okolí | Prohlášení o přístupnosti | Zapnout CSS
web design: IdeFixx, engine: Celistvost.info